Запрошення до участі у відкритому конкурсі на закупівлю послуг з організації заходів у 2019 році

Дата завершення тендеру: 
18.01.2019
Волинський ЦРМС

Волинський відокремлений підрозділ Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування», оголошує відкритий конкурс на закупівлю послуг з організації навчальних та інформаційно-роз’яснювальних заходів на території Волинської області та/або в межах України в 2019 році. Договір буде укладено до 31.03.2019 року з можливістю продовження до 31.12.2019 року.  Орієнтовна середня кількість заходів 20 в місяць, орієнтовна кількість учасників кожного заходу – 10-40 осіб.

Пропозиції  повинні бути подані особисто або поштою не пізніше 12:00 за київським часом 18 січня 2019 року до Волинського відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» на електронну адресу volyn@lgdc.org.ua  із темою листа«Відкритий конкурс на закупівлю послуг з організації навчальних та інформаційно-роз’яснювальних заходів» поштою або особисто на адресу; м. Луцьк, вул, Драгоманова, 1, корпус «А».

Участь у конкурсі можуть взяти організації та фізичні особи – підприємці, які можуть здійснювати відповідну діяльність згідно КВЕД (82.30).

Пропозиція, яка подається учасником на конкурс, повинна складатися з:

  1. Повністю заповненої, підписаної уповноваженою особою, завіреною печаткою Форми комерційної пропозиції (надається Замовником у разі отримання запиту на електронну пошту)
  2. Копій документів, що надаються учасником:

·           витягу з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців;

·           свідоцтва платника ПДВ (при умові реєстрації платником ПДВ), свідоцтва про сплату єдиного податку;

·           довідка ДФС про сплату єдиного податку (за наявності).

 Всі копії мають бути обов’язково завіреними підписом учасника, а якщо учасником є юридична особа, то печаткою та підписом уповноваженої особи.

До пропозиції повинні додаватись документи, які посвідчують право такої уповноваженої особи її підписувати (наказ про призначення керівника або довіреність).

Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними.

Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй пропозиції несе учасник.

Строк дії пропозиції повинен становити не менше 10 місяців з дати підписання договору. Якщо строк не зазначений, він вважатиметься 10  місяців.

Оцінка пропозицій здійснюватиметься на основі критеріїв «ціна послуги», «якість послуги». До уваги буде братись досвід надання аналогічних послуг.

Про результати конкурсу буде повідомлено протягом 5-ти робочих днів від останнього дня для подачі документів.

Детальну інформацію можна отримати за електронною адресою andrii.pohorilyi@lgdc.org.ua , контактна особа: Андрій Погорілий (тел. (097) 988 65 05