Разом! Дмитрівська сільська рада приєднається до Миколаївської ОТГ

17.07.2019
Дніпропетровський ЦРМС

17 липня на базі Дмитрівської сільської ради відбулася сесія щодо приєднання Дмитрівської сільської ради до Миколаївської ОТГ Петропавлівського району. Так, більшістю голосів було затверджено волю мешканців.

"Миколаївська ОТГ демонструє ефективну злагоджену роботу. Результати цих старань - нові інфраструктурі об'єкти, ремонти закладів соціалтно-культурної сфери, кудбтурно-мистецькі заходи. Цілком очевидно, що мешканці Дмитрівки хочуть отримати покращення публічних послуг на своїй території. Експертами Дніпропетровського ЦРМС проведена консультаційна робота з активом громади для пояснення переваг приєднання. Результатом цієї роботи є одностайна підтримка приєднання та пришвидшення цих процесів", - пояснює вибір мешканців Дмитрівки Андрій Мужевський, радник з питань місцевих фінансів Дніпропетровського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми "U-LEAD з Європою".

Близько 120 громадян-мешканців Дмитрівки зібралися під стінами ради в очікуванні доленосного рішення.

Факт, на Дніпропетровщині вже не має жодного району без об'єднаної територіальної громади. Загалом, по Україні, 4277 місцевих рад об’єдналися у 924 спроможні громади. З них 33 – це міста обласного значення, які приєднали до себе більше 70 навколишніх місцевих рад.

"Це ті громади, які не побоялися взяти відповідальність у свої руки за розвиток територій і налагодження нормального життя для своїх мешканців, опираючись на децентралізацію. «За цими цифрами стоїть якісний розвиток місцевого самоврядування, а за ним – ефективні рішення на користь громад, доступні послуги для людей і вирішення всіх тих проблем у селах і містах, які не вирішувалися роками, а тільки поглиблювалися. На території об’єднаних громад проживає 10 мільйонів населення. Наше спільне з органами місцевого самоврядування і місцевими адміністраціями завдання – втілити реформу на всій території країни, щоб всі люди отримували необхідні послуги належної якості, щоб створювалися робочі місця там, де вони живуть, щоб їх населені пункти ставали для них комфортними і безпечними», - прокоментував перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ В’ячеслав Негода.