За підтримки ЦРМС проведено перший обласний конкурс для журналістів

24.12.2018
Дніпропетровський ЦРМС

Голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов нагородив журналістів області – переможців конкурсу «Нові громади – нові можливості». Конкурс журналістських робіт організований обласною радою за методологією Ради Європи та за підтримки Дніпропетровського Центру розвитку місцевого самоврядування. До організаційного комітету та журі конкурсу увійшла радниця ЦРМС Валерія Дідковська. Конкурс, присвячений темі реформи децентралізації, цього року проводився вперше.

Впродовж жовтня та листопада журналісти всіх типів ЗМІ могли подати свої заявки. Переможців обирали за номінаціями: онлайн-публікації, друковані ЗМІ, -радіо та -відео матеріали. 22 грудня в обласній раді пройшла офіційна церемонія нагородження переможців.

«Організаційний комітет отримав 69 заявок  - це, до речі, найбільша кількість, у порівнянні із іншими областями України. Журі, до складу якого увійшли редактори провідних ЗМІ регіону, визначили 12 найкращих авторів. За перше місце журналісти отримали 12 тис грн, друге – 10 тис, третє  7 тис. Цей конкурс – важливий крок на підтримку журналістів, що висвітлюють реформу», - розповідає Валерія Дідковська.

   

Висвітлення децентралізаційних процесів, змін та здобутків громад на Дніпропетровщині є більш затребуваним, всебічним та детальним. За це голова обласної ради Гліб Пригунов і подякував журналістам на нагородженні: «Підводячи підсумки цього року, можна відзначити об’єктивне висвітлення процесів децентралізації в Україні. Ми маємо досвід, помилки, успішні здобутки! Саме для цього і організований журналістський конкурс. Якомога більше людей має знати про важливі процеси, які відбуваються в країні. Я дякую журналістам за їх професіоналізм та незаангажованість».

Конкурс проводився за методологічної підтримки Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні».