Запрошення до участі у тендері на закупівлю канцелярських та господарських товарів у 2019 році

Дата завершення тендеру: 
20.03.2019
Дніпропетровський ЦРМС

Запрошення до участі у тендері на закупівлю канцелярських та господарських товарів у 2019 році

Дніпропетровський відокремлений підрозділ Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування», оголошує тендер на закупівлю канцелярських та господарських товарів для потреб офісу та канцелярських товарів для проведення заходів у 2019 році, а саме: папір А4, різні види папок, настільне приладдя, щоденники, файли, інші офісні та господарські товари.

Пропозиції  повинні бути подані особисто або поштою не пізніше 1730 20.03.2019 року до Дніпропетровського відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» за адресою: м.  Дніпро, вул. Європейська, 10а, 49000, із темою листа, зазначеною на конверті, «Відкритий конкурс на закупівлю канцелярських і господарських товарів».

Участь у конкурсі можуть взяти організації та фізичні особи – підприємці, які можуть здійснювати відповідну діяльність згідно КВЕД (46.49, 47.19, 47.28).

Пропозиція, яка подається учасником закупівель на конкурс, повинна складатися з:

  1. повністю заповненої, підписаної уповноваженою особою, завіреною печаткою Форми комерційної пропозиції (додаток 1)
  2. копій документів, що надаються учасником:
  • витягу з ЄДР;
  • витяг з Реєстру платників ПДВ (при умові реєстрації платником ПДВ), копія витягу  про сплату єдиного податку.

Всі копії мають бути обов’язково завіреними підписом учасника, а якщо учасником закупівель є юридична особа, то печаткою та підписом уповноваженої особи.

До пропозиції повинні додаватись документи, які посвідчують її право підпису (наказ про призначення керівника або довіреність).

Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними.

Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй пропозиції несе учасник.

Оцінка пропозицій здійснюватиметься на основі критеріїв «вартість товару». До уваги також братиметься досвід надання аналогічних послуг.

Про результати відкритого конкурсу буде повідомлено після 27.03.2019р.                                                                                                                        .

Строк дії пропозиції повинен становити не менше 9 місяців з дати підписання договору. Якщо строк не зазначений, він вважатиметься 9  місяців.

Строк розгляду пропозицій учасників - протягом 5 робочих днів з дня остаточного подання пропозицій.

Умови розрахунків: раз на місяць по факту  надання послуг у безготівковій формі.  

Детальну інформацію можна отримати звернувшись на електронну адресу: andrew.dyshlyuk@lgdc.org.ua, або до контактної особи: Андрій Дишлюк (тел. 068-761-98-85).

 

ДолученняРозмір
Файл dodatok_1_do_ogoloshennya_1551963105_k.docx34.84 КБ