Іллінівська громада формує бюджет на 2019 рік

06.12.2018
Донецький ЦРМС

Іллінівська сільська ОТГ наступного року очікує отримати 88,7 млн. грн. надходжень до місцевого бюджету. Власні доходи складуть 53,6 млн.грн., що на 3 млн.грн. більше планових показників  2018 року. Три чверті власних надходжень складатиме податок на доходи фізичних осіб. Саме такі показники фінансисти Іллінівської громади закладають в проект бюджету на 2019 рік, над яким наразі активно працюють, щоб затвердити у відповідні строки.

Видатки сільського бюджету також   складуть 88,7 млн.грн, у тому числі видатки загального фонду – 86,9 млн.грн та видатки спеціального фонду бюджету – 1,7 млн.грн. Отже, бюджет Іллінівської ОТГ збалансований. Трохи більше половини власних видатків громади підуть на освіту, другий за обсягом напрямок – утримання апарату сільської ради, на що піде 23% видатків. В проекті бюджету Іллінівської громади передбачена передача міжбюджетних трансфертів  у сумі 12,9 млн.грн. З них реверсна дотація державному бюджету – майже 3,5 млн. грн.  

Іллінівська сільська рада оприлюднила проект бюджету для громадського обговорення та зауважень, затвердити його треба до 25 грудня. «Представники фінансово- бухгалтерської служби Іллінівськоі громади постійно беруть участь у тренінгах та  навчальних поїздках,  організованих Донецьким ЦРМС. Тому дуже приємно бачити своєчасно підготовлений та збалансований проект бюджету громади на 2019 рік», - зазначив Сергій Івахнін, радник з питань місцевих фінансів Донецького Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».