На Донеччині відбулась спартакіада серед команд ОТГ

10.09.2019
Донецький ЦРМС

На території Соледарської ОТГ відбулась спартакіада серед збірних команд об’єднаних громад Донецької області. Така спартакіада серед ОТГ проходить вдруге – минулого року її вперше провели на території Миколаївської ОТГ.

Цього року спортивне свято проходило на базі спортивного комплексу ДП «Артемсіль», у спартакіаді взяли участь дев’ять команд з міських, сільських та селищних ОТГ. Долучилась до змагань команда з Бахмута – ОТГ тут була створена зовсім нещодавно, в червні поточного року. Про це повідомляє Донецький Центр розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою».

Спортсмени змагались з шести видів спорту: міні-футболу, волейболу, шашок, шахів, настільного тенісу та гирьового спорту. За підсумками змагань перемогли господарі - збірна команда Соледарської ОТГ посіла перше місце серед міських ОТГ. Команда Черкаської громади посіла перше місце серед сільських та селищних ОТГ.

"Спільні заходи для об’єднаних громад сприяють згуртованості, а звичайні люди стають рушіями активностей у регіоні в цілому. Свята, в яких беруть участь декілька громад, спортивні змагання об’єднують громади не на папері, а в дійсності, - коментує Максим Ткач, радник з питань децентралізації Донецького ЦРМС. – До того ж, здорова конкуренція між ОТГ робить їх сильнішими, а спільна справа дозволяє вибудовувати горизонтальну комунікацію, знайомитись громадами між собою не на рівні діловодства, а в звичайних живих зустрічах".