У Іллінівській громаді буде світло на вулицях

23.05.2019
Донецький ЦРМС

Іллінівська сільська ОТГ у цьому році отримає від держави майже 5,2 млн грн субвенції на розвиток інфраструктури громади. Серед сільських громад Донецької області у Іллінівської ОТГ найбільша сума субвенції. Про це повідомляє Донецький Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Іллінівська громада планує за кошти інфраструктурної субвенції реалізувати два проекти – вуличне освітлення в селах Іллівка та Плещіївка, а також термомодернізацію будівлі в селі Новополтавка, де розміщені дитячий садок «Топольок», кабінет старости та місцевий клуб.

«Розмір інфраструктурної субвенції залежить від площі території громади та кількості населення, - коментує Артем Колодезний, радник з питань регіонального розвитку Донецького ЦРМС. – У поточному році 10 громад Донецької області отримали від держави майже 37 млн грн інфраструктурної субвенції. Найбільша сума в Лиманській  міській ОТГ, потім Олександрівська селищна та Соледарська міська. На четвертому місці Іллінівська сільська громада. До речі, серед сільських ОТГ Донеччини вона отримала найбільшу суму підтримки у вигляді інфраструктурної субвенції».

Минулого року Іллінівська ОТГ мала можливість реаоізувати проекти розвитку на більшу суму, ніж зараз. У 2018 році інфраструктурна субвенція складала 5,6 млн грн. За ці кошти планує капітально ремонтувати вуличне освітлення в селах Стара Миколаївка та Калинове, водогінну мережу в Полтавці та пішохідну доріжку в Пліщіївці.