У Краматорську відкрили новий офіс GIZ

05.09.2019
Донецький ЦРМС
У Краматорську відкрили офіс Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH – його робота буде спрямована на  розширення гуманітарної допомоги Донеччині.
 
Участь у відкритті нового офісу взяли представники Німеччини: парламентський держсекретар при федеральному міністрові економічного співробітництва та розвитку Німеччини Марія Флакcбарт, відповідальний за економічну співпрацю у посольстві Німеччини в Києві Тобіас Шрадер, регіональний директор GIZ Ukraine Сабіне Мюллер, регіональний керівник банку розвитку KfW Курт Штрасер, керівник Ініціатив інфраструктурної програми для України Уве Штумпф.
 
Гостей вітали керівники Донецької ОДА, міські голови, представники громадськості та Донецького Центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою».
 
Марія Флаксбарт уперше приїхала на Донбас саме в ролі представника федерального уряду. Вона зазначила, що німецький народ, який 40 років прожив розділений демаркаційною лінією, розуміє відчай та біль українців, яких розділяє лінія фронту. Вона упевнена, що цей регіон заслуговує більшу підтримку. Зусилля нового офісу в Краматорську будуть спрямовані на реалізацію проектів з психосоціальної підтримки людей, що зіткнулись з війною, а також на покращення соціальних послуг та інфраструктури.
 
Спеціальна програма допомоги для східної України реалізується в рамках міжурядових угод з Німеччиною.