Запрошення до участі у відкритому конкурсі на закупівлю послуг з організації заходів у 2018 році

Дата завершення тендеру: 
12.09.2018
Донецький ЦРМС

Донецький відокремлений підрозділ Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» оголошує відкритий конкурс на закупівлю послуг з організації навчальних та інформаційно-роз’яснювальних заходів в Донецькій області та по Україні в 2018 - 2019 роках. Орієнтовна середня кількість заходів 3-5 в місяць, орієнтовна кількість учасників кожного заходу – від 20 до 100 осіб.

Пропозиції  повинні бути подані особисто або поштою не пізніше 1400 12.09.2018 року до Донецького відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» за адресою: м.  Краматорськ, вул. Дружби, 6, індекс 84300  із темою листа, зазначеною на конверті, «Відкритий конкурс на закупівлю послуг з організації навчальних та інформаційно-роз’яснювальних заходів».

Участь у конкурсі можуть взяти організації та фізичні особи – підприємці, які можуть здійснювати відповідну діяльність згідно КВЕД (82.30).

Пропозиція, яка подається учасником на конкурс, повинна складатися з:

  1. Повністю заповненої, підписаної уповноваженою особою, завіреною печаткою Форми комерційної пропозиції (додаток 1)
  2. Копій документів,  що надаються учасником:
  • свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи або фізичної особи-підприємця або виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
  • свідоцтва платника ПДВ (при умові реєстрації платником ПДВ), свідоцтва про сплату єдиного податку;
  • витягу з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців, виданого не раніше 01.01.2013 р.

 Всі копії мають бути обов’язково завіреними підписом учасника, а якщо учасником є юридична особа, то печаткою та підписом уповноваженої особи.

До пропозиції повинні додаватись документи, які посвідчують право такої уповноваженої особи її підписувати (наказ про призначення керівника або довіреність).

Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй пропозиції несе учасник.

Оцінка пропозицій здійснюватиметься на основі критеріїв «вартість послуг», «якість запропонованих готелів», «якість меню харчування». До уваги також братиметься досвід надання аналогічних послуг.

Про результати конкурсу буде повідомлено після 14.09.2018р.

Детальну інформацію можна отримати звернувшись на електронну адресу: donetsk@lgdc.org.ua або до контактних осіб: Вівдич Артем (тел.0990406086), Калугін Ілля (тел. 0953583044).

Подробиці дивиться в додатках.

ДолученняРозмір
Файл dodatok_1_y_2.docx30.19 КБ