Оголошення відкритого конкурсу на закупівлю послуг з організації, в т.ч. просування та проведення  навчальних та інформаційно-роз’яснювальних заходів  на території України в 2019 році

Дата завершення тендеру: 
26.03.2019
Житомирський ЦРМС

Житомирський відокремлений підрозділ Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» оголошує відкритий конкурс на закупівлю послуг з організації, в т. ч. просування та проведення  навчальних та інформаційно-роз’яснювальних заходів  на території України в 2019 році.

Пропозиції  повинні бути подані особисто або поштою  не пізніше 18:00 26.03.2019 року до Житомирського відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» адреса: 10014 м. Житомир вул. Михайлівська, 8/1  із темою листа, зазначеною на конверті: «Закупівля послуг з організації, в т. ч. просування та проведення  навчальних та інформаційно-роз’яснювальних заходів  на території України в 2019 році».

Участь у конкурсі можуть взяти юридичні особи та фізичні особи – підприємці (стосовно ФОП - ІІІ група платників єдиного податку), які можуть здійснювати дану діяльність та мають КВЕД 82.30 «Організація конгресів та торговельних виставок».

Пропозиція, яка подається учасником на конкурс, повинна складатися з:

Повністю заповненої, підписаної уповноваженою особою, завіреною печаткою (у разі наявності) Форми комерційної пропозиції (на офіційному бланку учасника у разі наявності) (додаток 1).

У пропозиції  має бути також обов’язково зазначено:

·         Перелік замовників, кому надавалися подібні послуги;

·         Наявність кваліфікованого персоналу;

·         Можливість надання термінової послуги (за повідомленням Замовника);

Копій документів,  що обов’язково надаються учасником:

·         Копія Витяг з ЄДР;

·         Витяг з реєстру платників Єдиного податку або витяг/свідоцтво з Реєстру платників ПДВ (при умові реєстрації платником ПДВ);

·         Копії рекомендаційних листів від Замовників, яким надавалися подібні послуги;

·         Копії довідки про відсутність заборгованості про сплату податків.

Всі копії мають бути обов’язково завіреними підписом учасника, а якщо учасником є юридична особа, то печаткою (у разі наявності) та підписом уповноваженої особи.

До пропозиції повинні додаватись документи, які посвідчують право такої уповноваженої особи її підписувати (наказ про призначення керівника або довіреність).

Відповідальність за достовірність наданої інформації у своїй пропозиції несе учасник.

Оцінка пропозицій здійснюватиметься на основі критеріїв «вартість» та «якість» послуги. До уваги також братиметься досвід надання аналогічних послуг.

Учасники відкритого конкурсу у разі не згоди із діями Замовника мають право надіслати скаргу на його адресу. Замовник Зобов’язаний забезпечити належний розгляд відповідної скарги у визначений законодавством термін та надіслати копію такої скарги з додатками на адресу голови Правління Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування».

Конкурс відбудеться за умови отримання щонайменше трьох пропозицій від непов’язаних потенційних претендентів. У разі не надання хоча б одним із  трьох учасників  необхідних документів, визначених в оголошенні, відсутності відповідних КВЕД, конкурс визнається таким, що не відбувся.

Про результати відкритого конкурсу учасників буде повідомлено після процедури визначення переможця закупівлі.

Детальну інформацію можна отримати за електронною адресою zhytomyr@lgdc.org.ua, контактна особа Ірина Мороз (тел. +380676185121).

ДолученняРозмір
Іконка документу Microsoft Office ogoloshennya_organizaciya_zahodiv.doc89.5 КБ