Оголошення відкритого  конкурсу на закупівлю послуг з  перевезення автомобільним транспортом у 2019 році

Дата завершення тендеру: 
26.03.2019
Житомирський ЦРМС

Житомирський відокремлений підрозділ Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування»,  оголошує відкритий конкурс на закупівлю послуг з перевезення автомобільним транспортом у 2019 році.

Пропозиції  повинні бути подані особисто або поштою  не пізніше 18:00 26.03.2019 року до Житомирського відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» адреса: 10014 м. Житомир вул. Михайлівська, 8/1 із темою листа «Конкурс з перевезення автомобільним транспортом».

 Участь у конкурсі можуть взяти юридичні особи та фізичні особи-підприємці (стосовно ФОП – ІІІ група платників єдиного податку), які можуть здійснювати даний вид діяльності та мають відповідні КВЕД.

Пропозиція, яка подається учасником на конкурс, повинна складатися з:

 1. Повністю заповненої, підписаної уповноваженою особою, завіреною печаткою (у разі наявності) Форми комерційної пропозиції (на офіційному бланку учасника у разі наявності) (додаток 1).

У пропозиціїмає бути також обов’язково зазначено:

 •  Перелік замовників, кому надавалися подібні послуги;
 • Наявність кваліфікованого персоналу
 • Наявність відповідних транспортних засобів із зазначенням марок автотранспорту
 • Можливість надання термінової послуги (за повідомленням Замовника)
 1. Копій документів,  що обов’язково надаються учасником:
  • Копія Витяг з ЄДР;
  • Витяг з реєстру платників Єдиного податку або витяг/свідоцтво з Реєстру платників ПДВ (при умові реєстрації платником ПДВ)
  • Копії рекомендаційних листів від Замовників, яким надавалися подібні послуги
  • Копії довідки про відсутність заборгованості про сплату податків.
  • копії Ліцензії/витягу/наказу на право надання послуг з перевезення пасажирів (на відповідні  види транспорту зазначені у оголошенні).

Надання послуг передбачає здійснення транспортних перевезень в межах м. Житомира та по території Україні у 2019 році. Оплата послуг з перевезення автомобільним транспортом здійснюватиметься не пізніше 10 робочих днів після надання та підписання  рахунку та Акту наданих послуг.

Послуги у себе включають:

     -      Перевезення легковим автотранспортом, включно завантаження/розвантаження вантажів та/або посадку/висадку пасажирів по місту Житомиру та території України; 

 • Перевезення мікроавтобусом, включно завантаження/розвантаження вантажів та/або посадку/висадку пасажирів по місту Житомиру та території України;
 • Перевезення середнім автобусом (від 12 до 33 осіб), включно завантаження/розвантаження вантажів та/або посадку/висадку пасажирів по місту Житомиру та території України;
 • Перевезення великим автобусом (від 33  і більше осіб), включно завантаження/розвантаження вантажів та/або посадку/висадку пасажирів по місту Житомиру та території України;

 Всі копії мають бути обов’язково завіреними підписом учасника, а якщо учасником є юридична особа, то печаткою та підписом уповноваженої особи.

До пропозиції повинні додаватись документи, які посвідчують право такої уповноваженої особи її підписувати (наказ про призначення керівника або довіреність).

Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними.

Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй пропозиції несе учасник.

Оцінка пропозицій здійснюватиметься на основі критеріїв «вартість» та «якість» послуги. До уваги також братиметься досвід надання аналогічних послуг, рік випуску, кількість місць та марка автотранспорту.

Учасники відкритого конкурсу у разі не згоди із діями Замовника мають право надіслати скаргу на його адресу. Замовник Зобов’язаний забезпечити належний розгляд відповідної скарги у визначений законодавством термін та надіслати копію такої скарги з додатками на адресу голови Правління Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування».

Конкурс відбудеться за умови отримання щонайменше трьох пропозицій від непов’язаних потенційних претендентів. У разі не надання хоча б одним із  трьох учасників  необхідних документів, визначених в оголошенні, відсутності відповідних КВЕД, конкурс визнається таким, що не відбувся.

Про результати відкритого конкурсу учасників буде повідомлено після процедури визначення переможця закупівлі.

Детальну інформацію можна отримати за електронною адресою zhytomyr@lgdc.org.ua, контактна особа Ірина Мороз (тел. +380676185121).

ДолученняРозмір
Файл zakupivli_transport_2019.docx23.9 КБ