Запрошення до участі у відкритому конкурсі на закупівлю послуг з організації  та проведення  заходів  на території Житомирської області (з можливістю забезпечення доправлення учасників заходів в межах України)

Дата завершення тендеру: 
17.01.2019
Житомирський ЦРМС

Житомирський відокремлений підрозділ Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» оголошує відкритий конкурс на закупівлю послуг з організації  та проведення  заходів на території Житомирської області (з можливістю забезпечення доправлення учасників заходів в межах України). Послуги плануються закуповуватися у 2019 році. Договір буде укладено до 31.03.2019 року (з можливістю подальшого продовження з 01.04.2019). ПДВ при здійсненні розрахунків не передбачено. Орієнтовна середня кількість заходів  у місяць 3-10 в місяць, орієнтовна кількість учасників кожного заходу – 4-30 осіб, орієнтовна кількість поїздок у місяць - 3-10 у місяць. .  

Пропозиції  повинні бути подані особисто, поштою або на електронну адресу не пізніше 18 год. 00 хв. 17 січня 2019  року до Житомирського відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» за адресою: 10014 м. Житомир вул. Михайлівська, 8/1 або на електронну адресу: zhytomyr@lgdc.org.ua із темою листа, зазначеною на конверті: «Відкритий конкурс на закупівлю послуг з організації  та проведення  заходів на території Житомирської області (з можливістю забезпечення доправлення учасників заходів в межах України)».

Участь у конкурсі можуть взяти юридичні особи та фізичні особи – підприємці (стосовно ФОП - ІІІ група платників єдиного податку), які можуть здійснювати відповідну діяльність та мають КВЕД 82.30 «Організація конгресів та торговельних виставок». Пропозиція, яка подається учасником на конкурс, обов’язково повинна складатися з:

  1. Повністю заповненої, підписаної уповноваженою особою, завіреною печаткою  (у разі наявності) Форми комерційної пропозиції (додаток 1)
  2. Копій документів,  що надаються учасником:
    • Витягу з ЄДР;
    • Витяг з Реєстру платників ПДВ (при умові реєстрації платником ПДВ),
    • Довідки ДФС про сплату єдиного податку.

 Всі копії мають бути обов’язково завіреними підписом учасника, а якщо учасником є юридична особа, то печаткою (у разі наявності) та підписом уповноваженої особи. До пропозиції повинні додаватись документи, які посвідчують право такої уповноваженої особи її підписувати (наказ про призначення керівника або довіреність). Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй пропозиції несе учасник. Оцінка пропозицій здійснюватиметься на основі критеріїв «вартість» та «якість». До уваги також братиметься досвід надання аналогічних послуг. Строк дії пропозиції повинен становити не менше 10 місяців з дати підписання договору. Якщо строк не зазначений, він вважатиметься 10  місяців (у разі продовження закупівлі послуг).

Учасники відкритого конкурсу у разі не згоди із діями Замовника мають право надіслати скаргу на його адресу. Замовник зобов’язаний забезпечити належний розгляд відповідної скарги у визначений законодавством термін та надіслати копію такої скарги з додатками на адресу голови Правління Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування».  Конкурс відбудеться  за умови отримання щонайменше трьох пропозицій від непов’язаних потенційних претендентів. Про результати відкритого  конкурсу учасників буде повідомлено після проведення процедури визначення переможця закупівлі.

Детальну інформацію можна отримати за електронною адресою iryna.moroz@lgdc.org.ua, або до контактної особи: Мороз Ірина Миколаївна за телефоном:  +38 (067) 618- 51-21

ДолученняРозмір
Іконка документу Microsoft Office ogoloshennya_organizaciya_zahodiv_na_2019.doc96.5 КБ