У Запорізькій області - ще два договори міжмуніципального спіробітництва

12.02.2019
Запорізький ЦРМС

У Запорізькій області з'явились два нових проекти міжмуніципального співробітництва. Громади Оріхівського району досягли згоди про укладання договорів про співробітництво у сфері надання соціальних послуг. Так, Таврійська та Комишуваська селищні ради вирішили створити спільний територіальний Центр надання соціальних послуг. Аналогічної домовленості досягли Преображенська та Малотокмачанська громади.

Відповідні договори укладені у формі делегування виконання окремих завдань з передачею відповідних ресурсів та зареєстровані у Реєстрі договорів про співробітництво територіальних громад. Акумуляція та раціональне використання бюджетних коштів на виконання завдань у сфері надання соціальних послуг дозволить громадам підвищити якість та ефективність обслуговування осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.

Наразі у Запорізькій області зареєстровано вісім проектів міжмуніципального спріробітництва, більшість з яких супроводжували радники Запорізького Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми "U-LEAD з Європою" та Мінрегіону України.