Запрошення до участі у відкритому конкурсі на закупівлю послуг прибирання офісного приміщення у 2019 році

Дата завершення тендеру: 
27.05.2019
Запорізький ЦРМС

Запорізький відокремлений підрозділ Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» оголошує відкритий конкурс на закупівлю послуг прибирання офісного приміщення площею 165 м2, розташованого за адресою: м. Запоріжжя, бул. Шевченка, 71-а, у 2019 році, відповідно до умов конкурсу. Частота прибирання – два рази на тиждень.

Пропозиції повинні бути подані особисто або поштою не пізніше 1700 27.05.2019 року до Закарпатського відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» за адресою: м. Запоріжжя, бул. Шевченка, 71-а, 4-й поверх, із темою листа, зазначеною на конверті: «Відкритий конкурс на закупівлю послуг прибирання офісного приміщення у 2019 році».

 

Пропозиція, яка подається учасником на конкурс, повинна складатися з:

  1. Повністю заповненої, підписаної уповноваженою особою, завіреною печаткою Форми комерційної пропозиції (додаток 1)

  2. Копій документів,  що надаються учасником:

  • витяг з ЄДР;

  • витяг з Реєстру платника ПДВ (при умові реєстрації платником ПДВ), копія витягу про сплату єдиного податку.

Всі копії мають бути обов’язково завіреними підписом учасника, а якщо учасником є юридична особа, то печаткою та підписом уповноваженої особи.

До пропозиції повинні додаватись документи, які посвідчують право такої уповноваженої особи її підписувати (наказ про призначення керівника або довіреність).

Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними.

Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй пропозиції несе учасник.

Оцінка пропозицій здійснюватиметься на основі критеріїв «ціна», «якість». До уваги також братиметься досвід надання аналогічних послуг.

Про результати конкурсу буде повідомлено протягом п`яти робочих днів від останнього дня для подачі документів.

Детальну інформацію можна отримати звернувшись на електронну адресу: zaporizhzhya@lgdc.org.ua, або до контактної особи: Варвара Лисенко - varvara.lysenko@lgdc.org.ua (тел.0668716806),