Івано-Франківський Центр розвитку місцевого самоврядування шукає радника з юридичних питань!

Кінцева дата подання резюме: 
19.03.2019
Івано-Франківський ЦРМС

      Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, яке є партнером Програми ЄС для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою», що спільно фінансується Європейським Союзом та його державами-членами (Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією) й виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ, оголошує конкурсний відбір радників з юридичних питань для роботи у Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Закарпатській, Івано-Франківській, Кіровоградській, Миколаївській, Одеській, Харківській, Херсонській, Хмельницькій та Чернігівській областях.

      Основні загальні вимоги:

      - диплом бакалавра у галузі права;

     - 2 роки відповідного досвіду роботи у сфері права на державній службі, в органах місцевого самоврядування, приватному секторі або неурядовій організації.

      Спеціальні вимоги (бажано):

      - професійний досвід в управлінні проектами буде перевагою;

      - володіння англійською мовою, добре розуміння Європейської хартії місцевого самоврядування та тренерські навички будуть перевагою.

      Необхідні знання:

      - знання законодавчої бази України з питань місцевого самоврядування;

      - ґрунтовне розуміння конституції, земельного, бюджетного та податкового кодексів, включно з принципами професійної етики та доброчесності;

      - розуміння особливостей управління майном державної та комунальної власності, правил ведення діловодства в органах місцевого самоврядування;

    - розуміння принципів та умов добровільного об’єднання громад та їх функціонування, міжмуніципального співробітництва та державно-приватного партнерства.

      Запрошуємо зацікавлених кандидатів надіслати заповнену анкету, документ, що засвідчує згоду на обробку персональних даних та резюме, у якому зазначено досвід, який відповідає кваліфікаційним вимогам посади, в електронному форматі на адресу ел. пошти: expertpool.u-lead@dopomoga.org.ua. Кінцевий термін подання заяви: 18:00 за київським часом 19.03.2019.

      Зразки анкети та інші деталі можна знайти за посиланням

https://donors.decentralization.gov.ua/vacancy/5c7fa942c043244d76938dc6