Івано-Франківський ЦРМС спільно зі студентами продовжує працювати над проектними ідеями для громад

11.10.2018
Івано-Франківський ЦРМС

      Триває друга цьогорічна частина проекту «НОВЕ ОБЛИЧЧЯ ГРОМАД ПРИКАРПАТТЯ ОЧИМА МОЛОДІ ВНЗ», який спільно реалізовується Університетом Короля Данила та Івано-Франківським Центром розвитку місцевого самоврядування, створеним за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

      В рамках співпраці студенти Університету Короля Данила разом з радником з питань просторового планування та управління ресурсами ІФ ЦРМС Тетяною Данилів продовжують серію поїздок об’єднаними громадами Івано-Франківської області з метою вивчення об’єктів, для оновлення яких пропонуватимуть свої проектні ідеї.

      Цього разу відвідали Ямницьку об’єднану територіальну громаду, яка надіслала до ІФ ЦРМС запит на пошук проектних рішень для двох об’єктів. Зокрема, разом з начальником відділу проектів та програм місцевого самоврядування Ямницької ОТГ Ярославом Татарином оглянули територію поруч Церкви Різдва Христового УГКЦ, де розроблятиметься проект благоустрою. А в адміністративному центрі громади с. Ямниця оглянули приміщення, на базі якого планують спорудити вільний молодіжний простір «Котельня». Тут розроблятимуть проект інтер’єру приміщення для молодіжних зустрічей.

      Нагадаємо, під час першого етапу проекту в рамках співпраці Івано-Франківського ЦРМС та Університету Короля Данила було презентовано 8 проектних ідей для прикарпатських громад.