В Івано-Франківському ЦРМС відбувся семінар Представництва ЄС для підприємців

05.09.2019
Івано-Франківський ЦРМС

Сьогодні в Івано-Франківському Центрі розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою» проходить семінар від Представництва ЄС для підприємців Івано-Франківська та Івано-Франківської області «Участь у європейських торговельних форумах і виставках: можливості для українського бізнесу».

«Івано-Франківський Центр розвитку місцевого самоврядування підтримує впровадження реформи децентралізації та працює з об’єднаними територіальними громадами, в тому числі в сфері їх економічного розвитку. Наша аудиторія це ініціативні люди, які шукають шляхів просувати і розвивати свої громади, налагоджувати зовнішню співпрацю. В тому числі серед них є не лише представники органів місцевого самоврядування, але й підприємці, яким також буде цікава сьогоднішня тема. Сподіваємось на подальшу співпрацю», - наголосив директор Івано-Франківського ЦРМС Руслан Панасюк.

В рамках семінару підприємці, експерти у сфері торгівлі та консалтингу, представники бізнес-асоціацій, бізнес-клубів та торгово-промислової палати мали можливість дізнатись як підприємцю обрати захід для результативного промотування свого бізнесу, як просувати товари і послуги в Європейській Мережі Підприємств (Enterprise Europe Network), а також про досвід Івано-Франківської торгово-промислової палати в організації ділових місій та участі в закордонних галузевих В2В заходах та практичні поради участі в торговельних виставках.

Про деякі основоположні принципи міжнародної торгівлі розповів присутнім віце-президент представництва Міжнародної торгової палати в Україні (ICC Ukraine) з питань публічно-приватного партнерства та взаємодії з органами влади Сергій Козін.

«Для того, щоб успішно вийти на ринки Європи та світу, українським підприємцям необхідно знати про універсальну форму міжнародного контракту, розроблену Міжнародною торговою палатою. Її адаптують під кожну конкретну ситуацію. А також вивчити та використовувати правила міжнародної торгівлі Інкотермс, які зараз ідуть до запровадження вже в редакції 2020», - розповів віце-президент представництва Міжнародної торгової палати в Україні з питань публічно-приватного партнерства та взаємодії з органами влади Сергій Козін.