В Івано-Франківську пройшла інформаційна сесія 3 раунду відбору громад для отримання допомоги у створенні або модернізації ЦНАП

06.12.2018
Івано-Франківський ЦРМС

      В Івано-Франківську пройшла інформаційна сесія 3 раунду відбору громад для отримання допомоги у створенні або модернізації ЦНАП від Програми «U-LEAD з Європою»: створення ЦНАП.

     В рамках заходу фахівці Програми акцентували увагу присутніх на особливостях та видах допомоги, які можуть отримати громади від Програми «U-LEAD з Європою» у напрямку створення або модернізації ЦНАП.

    Як зазначив директор Івано-Франківського ЦРМС Руслан Панасюк на відкритті інформаційної сесії, протягом попередніх двох раундів відбору від Івано-Франківщини було подано одну з найбільших кількостей заявок, близько 40-ка. А сьогодні вже 21 громада (орган місцевого самоврядування) розпочала співпрацю з Програмою в напрямку покращення надання адміністративних послуг.

«Для вас ЦНАП систематизовує роботу, а для мешканців - відкриває вашу роботу і спрощує отримання адмінпослуг», - наголосив директор ІФ ЦРМС Руслан Панасюк.

    У свою чергу, радник з питань муніципальних послуг Івано-Франківського ЦРМС Марія Баран наголосила, що Центр надаватиме допомогу громадам у заповнення заявки на отримання допомоги. Зокрема, анонсувала захід з написання проектних заявок, який заплановано провести у грудні цього року.