Історії успіхів

14.11.2019
Полтавський ЦРМС

Майже половину проектів-переможців цьогорічного Конкурсу Громадського бюджету Полтавської області подали об’єднані територіальні громади. Про це повідомляє Полтавський Центр розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою». Усього переможцями визнано 31 заявку від ОТГ.

13.11.2019
Миколаївський ЦРМС

Ремонт вулиць і доріг між населеними пунктами є проблемою гострою і злободенною. Про це неодноразово згадувалося в анкетах, що заповнювали мешканці громади на одному з етапів розробки Стратегії розвитку Казанківської ОТГ, що проводилася за консультативно-методичної підтримки радника з питань регіонального розвитку Миколаївського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою» Миколи Дурмана.

12.11.2019
Закарпатський ЦРМС

Створення сучасного ЦНАПу, проведення Європейського тижня мобільності та розвиток сталої мобільності в ОТГ, спільний з польськими партнерами проект «Етнотур», проект «Майстерня сільських ініціатив», проект «Партнерство між міськими та сільськими територіальними громадами як ефективний інструмент місцевого економічного розвитку» – це далеко не повний перелік проектів, які виграла, отримала схвалення або вже й реалізувала Перечинська міська об’єднана територіальна громада протягом двох років.

11.11.2019
Кіровоградський ЦРМС

У 2017 році на Кіровоградщині утворилась невелика сільська громада з адміністративним центром в селі Ганнівка Новоукраїнського району. До складу ОТГ увійшло три сільських ради: Ганнівська, Григорівська та Шишкинська. Площа території складає приблизно 13,5 тис. га, з населенням – 2420 осіб. Громада дійсно не велика, проте досить перспективна. На сьогоднішній день сільська рада має реверсну дотацію.

11.11.2019
Чернівецький ЦРМС

Продовжуємо публікувати матеріали про ОТГ Чернівецької області, які увійшли в брошуру "Об'єднані громади Буковини: результати роботи 2018 року", яка підготовлена Чернівецьким Центром розвитку місцевого самоврядування Програми "U-LEAD з Європою". В цій брошурі містяться основні дані про об'єднані громади Чернівецької області, надходження та витрати бюджетів за відповідний рік, реалізовані в 2018 році проекти та досягнення в основних сферах життєдіяльності (освіта, медицина, спорт, культура, благоустрій). Знайомтесь з результатами роботи у 2018 році Острицької ОТГ.

08.11.2019
Миколаївський ЦРМС

Відстань між с. Костянтинівка і с. Богданівка становить лише 200 метрів. Влітку її долають на поромі, а взимку, коли Південний Буг замерзає, - навпростець, по льоду. Це є небезпечно для життя мешканців сіл, тому Прибузька ОТГ спільно із Костянтинівською селищною радою після тривалих обговорень вирішили побудувати міст.

08.11.2019
Львівський ЦРМС

Вирощування овочів, рослин, тварин, молочний бізнес та сільськогосподарська кооперація, - про це та багато іншого йшлося під час семінару «Проекти сільського розвитку ОТГ» від Львівського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми "U-LEAD з Європою". 

05.11.2019
Миколаївський ЦРМС

Мішково-Погорілівська та Коларівська сільські ради довгий час не наважувалися на об’єднання, але дивлячись на успіхи сусідньої громади та обрахувавши свої можливості, вирішили об’єднатися. Консультаційну та методичну підтримку громадам надавали директор та радники Миколаївського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою».

05.11.2019
Вінницький ЦРМС

Реформа первинного рівня медицини в ОТГ Вінниччини впевнено демонструє високі результати. Ряд закладів охорони здоров’я громад успішно перейшли на систему державного фінансування від Національної служби охорони здоров’я України та розвивають галузь на місцях. Серед ОТГ Вінницької області, що серед перших створили комунальні заклади первинної медицини – Немирівська міська громада. Нещодавно, КП «Немирівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги Немирівської міської ради» отримав високу відзнаку «Лідер галузі - 2019». Про шлях колективу закладу до нагороди та як вдалося збудувати якісну і надійну систему охорони здоров’я первинного рівня в ОТГ розповів головний лікар Центру – Вадим Чернега під час інформаційної зустрічі з Вінницьким Центром розвитку місцевого саморядування Програми «U-LEAD з Європою» з питань комунікацій та діалогу.

04.11.2019
Тернопільський ЦРМС

Нещодавно в Байковецькій об’єднаній територіальній громаді відкрився сучасний Центр надання адміністративних послуг, в якому надаватиметься 118 послуг для 10 тис. мешканців громади. Керівництво робило ставку не тільки на якість адміністративних послуг, але й на їх доступність. Представники громади регулярно відвідували спеціалізовані семінари, які проводилися в Тернопільському Центрі розвитку місцевого самоврядування, та інші заходи під егідою Програми  «U-LEAD з Європою». Отриманий досвід втілився в ході підготовки приміщення для ЦНАПу.