Історії успіхів

19.07.2019
Полтавський ЦРМС

Оголошено переможців конкурсу «Малі міста – великі враження», які реалізуються у 2019 році. Після кількох етапів відбору названі найкращі заявки від громад, які отримають фінансування на проведення заходів. Про це повідомляє Полтавський Центр розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою».

18.07.2019
Одеський ЦРМС

За активного сприяння Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою» проект Любашівської ОТГ «Любашівка – столиця української ковбаси» отримав перемогу у конкурсі Мінкульту «Малі міста – великі враження».

17.07.2019
Вінницький ЦРМС

У Жданівській сільській ОТГ відкрилась амбулаторія загальної практики сімейної медицини Жданівського Центру первинної медико-санітарної допомоги. Фахівці Вінницького ЦРМС Програми «U-LEAD з Європою» відвідали громаду. Інна Святна, радник з місцевих фінансів Центру, привітала мешканців під час відкриття амбулаторії.

17.07.2019
Дніпропетровський ЦРМС

17 липня на базі Дмитрівської сільської ради відбулася сесія щодо приєднання Дмитрівської сільської ради до Миколаївської ОТГ Петропавлівського району. Так, більшістю голосів було затверджено волю мешканців.

16.07.2019
Івано-Франківський ЦРМС

Ямницька ОТГ, єдина серед громад Івано-Франківської області, що сплачує реверсну дотацію і повертає кошти у держбюджет, цього річ поповниться ще однією сільською радою. В порядку добровільного приєднання до неї увійде с. Рибне Тисменицького району. Минулого тижня Ямницька ОТГ отримала висновок Івано-Франківської ОДА про відповідність усіх рішень щодо приєднання Рибненської сільської ради.

16.07.2019
Чернігівський ЦРМС

12 липня на сесії Коропської селищної ради затвердили Стратегію розвитку громади на 2019-2027 роки. За проголосували всі присутні на сесії депутати ради. Свій стратегічний «дороговказ» громада розробляла спільно з експертами Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою». Координував діяльність робочої групи Володимир Бойко, радник з регіонального розвитку Чернігівського ЦРМС.

15.07.2019
Кіровоградський ЦРМС

Одним із масштабних кроків на шляху до поглиблення взаємодії поліції та об’єднаних територіальних громад є старт проекту «Поліцейський офіцер громади». 28 травня в місті Київ відбулася презентація проекту за сприяння Національної поліції України та підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

15.07.2019
Житомирський ЦРМС

Десятки тисяч житомирян та мешканців Києва кожні вихідні шукають цікаві маршрути для невеликих турів вихідного дня. Зелені садиби, екскурсії містами та до цікавих сільських колоритних атракцій, стають популярними маршрутами для таких мандрівників. Скільки коштів залишать ці туристи в місцевих громадах можна лише здогадуватись, але якщо порахувати лише витрати на дорогу, харчування та екскурсії, то це будуть мільйони гривень.

15.07.2019
Запорізький ЦРМС

Усі об'єднані територіальні громади Запорізької області обрали свій шлях розвитку. Але більшість все ж таки зосереджені на реконструкції та ремонтах інфраструктурних проектів, намагаючись покращити умови для життя людей. При цьому у більшості випадків самі люди залишаються осторонь створення умов для них.

15.07.2019
Закарпатський ЦРМС

У Баранинській та Полянській об’єднаних територіальних громадах розпочалося будівництво майбутніх ЦНАПів, що відбувається за рахунок співфінансування від міністерства соціальної політики України та бюджетів ОТГ. Обидві громади взяли участь у конкурсі Програми «U-LEAD з Європою» в напрямку покращення надання адміністративних послуг населенню і консультувалися при підготовці заявки та інших роботах з представниками Закарпатського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою».