Історії успіхів

15.05.2019
Херсонський ЦРМС

17 січня 2019 року до радниці з питань комунікації Анастасії Супрун звернулась директорка сільського будинку культури с. Токарівка Олена Поет з проханням розповісти про інструменти роботи з підлітками та молоддю. А вже 22 лютого радниця відвідала громаду з метою допомогти активній молоді визначитись, як розпочати громадську діяльність для покращення життя в селі.

15.05.2019
Вінницький ЦРМС

Джулинська сільська ОТГ  має у своєму складі 4 населених пункти і є поки єдиною у Бершадському районі Вінниччини. З перших днів створення громада взялася за організацію роботи виконавчих органів сільської ради, адже ОТГ отримала нові повноваження та ряд закладів у комунальну власність. Серед них - Джулинська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат, на базі якої було створено  навчально-реабілітаційний центр.  

15.05.2019
Черкаський ЦРМС

На сьогоднішній день в Україні дуже стрімко впроваджується в громадах Громадський бюджет. Бюджет участі – це демократичний процес, який надає можливість кожному громадянину брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення проектів для покращення міста та/або голосування за них. Будь-який житель міста може подати проект, пов’язаний з покращенням життя в місті, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні і спостерігати за тим, як його проект реалізують в рамках бюджету.

15.05.2019
Закарпатський ЦРМС

Представники Полянської та Баранинської ОТГ Закарпатської області успішно захистили свої проекти побудови нових приміщень для обладнання Центрів надання адміністративних послуг у громадах. Захист відбувся на початку тижня в комісії при Міністерстві соціальної політики України. Таким чином, у громадах розраховують, що будівництво буде завершене вже до кінця цього року. А оскільки обидві громади беруть участь у Програмі «U-LEAD з Європою» в напрямку покращення надання адміністративних послуг населенню, - меблі, обладнання, а також навчання персоналу вони отримають від Програми.

15.05.2019
Дніпропетровський ЦРМС

«Чкалівська громада стала першою об’єднаною територіальною громадою Нікопольського району. Перші важливі проекти громади були реалізовані на старостинському окрузі і цей факт є важливим сигналом приєднаній території: ми не лише об'єдналися, ми разом будуємо спроможну громаду. Децентралізація відкриває нові можливості. Чкалівська громада крок за кроком впроваджує їх в життя», - коментує діяльність громади Олена Тертишна, директорка Дніпропетровського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за сприяння Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону.

14.05.2019
Житомирський ЦРМС

Реформа децентралізації створила нові умови для організації надання соціальних послуг. У Брусилівській ОТГ нові можливості використали одразу після створення та розпочали процес реформування системи надання соціальних послуг.

14.05.2019
Донецький ЦРМС

Децентралізація влади в Україні та реформа місцевого самоврядування проводяться не заради реформи, а з метою покращення якості життя громадян, прискорення економічного зростання територій громад. На цьому постійно наголошують під час тренінгів та консультацій експерти Донецького Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.

14.05.2019
Закарпатський ЦРМС

Співпраця між Полянською ОТГ та муніципалітетом Пуцонць розпочалася після навчального візиту голів ОТГ до Словенії, який був організований за сприяння Закарпатського ЦРМС та Програми «U-LEAD з Європою» у 2018 році. Керівники двох громад підписали Угоду про наміри співпраці у сферах розвитку туризму, культури, впровадження новітніх технологій управління твердими побутовими відходами та водного господарства, обміну досвідом в реалізації спільних проектів в рамках транскордонної співпраці.

13.05.2019
Чернігівський ЦРМС

Минулого тижня Яблунівська об'єднана територіальна громада, що у Прилуцькому районі, отримала схвальний висновок Чернігівської ОДА і фактично знаходиться на завершальному етапі процесу об'єднання.

13.05.2019
Волинський ЦРМС

Нещодавно у Волинському Центр розвитку місцевого самоврядування відбувся семінар «Брендинг як засіб стратегічних комунікацій». Про це інформує Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування, який створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.