Історії успіхів

17.01.2019
Дніпропетровський ЦРМС

17 січня у Софіївській об'єднаній громаді відбувся другий Децентралізаційний фестиваль колядки "Різдвяна зірка". Цьогорічний конкурс об'єднав 26 творчих колективів ОТГ з 16 районів області та дві міських громади Дніпропетровщини.  Фестиваль проходить завдяки ініціативі Дніпропетровського ЦРМС, створеного за сприяння Програми «ULEAD з Європою» та Мінрегіону, та за підтримки Дніпропетровської ОДА.

16.01.2019
Чернігівський ЦРМС

15 січня Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону, організував для журналістів регіональних ЗМІ «Медіа-зустрічі у Козелецькій громаді». Презентувала діяльність громади у «об’єднаному форматі» Олена Дмитренко, Козелецький селищний голова. Вона розповіла про програми, прийняті селищною радою у різних сферах, про зміни, які відбулися за ці півтора року та про виклики, з якими доводиться стикатися щодня.

16.01.2019
Волинський ЦРМС

Директор Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування Анатолій Пархом'юк узяв участь у нараді у стінах Іваничівської районної державної адміністрації, яка була присвячена фінансуванню закладів культури, освіти та соціального захисту, що перебувають у спільній власності територіальних громад Іваничівського району.

16.01.2019
Донецький ЦРМС

За даними  моніторингу процесу децентралізації та реформування місцевого самоврядування в  Україні, підготовленим Мінрегіоном у січні 2019 року, Донецька область посідає гідні позиції за багатьма напрямками. Станом на початок 2019 року тільки 7 областей повністю завершили роботу над перспективними планами, які вже затверджені урядом і покривають 100% території цих областей. Мова йде про Дніпропетровську, Донецьку, Запорізьку, Луганську, Рівненську, Харківську, Хмельницьку області.

15.01.2019
Полтавський ЦРМС

Одна з передових вітчизняних об’єднаних територіальних громад – Шишацька - постійно розвивається та демонструє нові здобутки. Новий, 2019 рік теж розпочався з новації. На базі місцевого комунального підприємства «Техкомунбуд» облаштовали сучасну станцію очищення води. Про це повідомляє Полтавський Центр розвитку місцевого самоврядування, який створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону.

15.01.2019
Кіровоградський ЦРМС

Одна з найуспішніших громад Кіровоградщини – Соколівська – розпочала 2019 рік зі значущої та надважливої події. В одному з населених пунктів громади, а саме в с.Черняхівка побудували новий фельдшерський пункт.

14.01.2019
Вінницький ЦРМС

Реформа первинного рівня  медицини впевнено крокує громадами Вінниччини.  Калинівська ОТГ – одна з громад, що  тримає першість у впровадженні реформи галузі охорони здоров’я.  Калинівський міський Центр первинної медико-санітарної допомоги  створено у 2017 році і вже за рік  заклад розпочав співпрацю з Національною службою охорони здоров’я.  Показник декларування пацієнтів складає -  118%, а середня зарплата лікарів – 18 тис грн. Минулого року, за сприяння Вінницького ЦРМС та Програми  «U-LEAD з Європою» і Мінрегіону, у Калинівському ЦПМСД побували медики ОТГ з Одеської, Київської, Сумської, Рівненської, Тернопільської областей  та ознайомились з досвідом калинівчан.

14.01.2019
Чернігівський ЦРМС

Поява на ринку України подрібнювачів гілок вирішує питання екологічної утилізації дрібних гілок, чагарників, сухих дерев, тощо. У деяких громадах вже працюють підприємства по виробництву пелетів або брикетів, які потім використовують для обігріву.

14.01.2019
Донецький ЦРМС

У 2018 році Соледарська міська ОТГ використала інфраструктурну субвенцію на посилення парку комунальної техніки, придбавши два шкільних автобуси та  комбіновану дорожню машину – автомобіль на спеціальному шасі з можливістю встановлення додаткового обладнання.

13.01.2019
Миколаївський ЦРМС

Початок року розпочався для Дорошівської ОТГ успішно, адже за кошти інфраструктурної субвенції громада закупила екскаватор для комунального підприємства «Добробут» вартістю 874 285 грн.