Новини

26.03.2019
Житомирський ЦРМС

Територіальні громади Андрушівського району виходять на фінішну пряму у процесі формування об’єднаної громади з центром у місті Андрушівка. На сьогодні Волосівська, Новокотельнянська та Старокотельнянська сільські ради дали згоду на об’єднання з Андрушівською міською радою. Всі інші сільські ради на громадських слуханнях або на сесіях дали відмову.

26.03.2019
Донецький ЦРМС

Останнім часом темпи реформ місцевого самоврядування та децентралізації влади дещо уповільнились. З одного боку, це може бути пов’язане з підготовкою до президентських виборів, з іншого – багато громад уже об’єднались не заради об’єднання чи укрупнення, а з метою пришвидшення економічного розвитку та надання тих повноважень органам місцевого самоврядування, які будуть ефективно використовуватись. До того ж, низка законопроектів чекає на прийняття, щоб процес децентралізації можна було прискорити.

26.03.2019
Полтавський ЦРМС

Про це йшлося на семінарі, який організував Полтавський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону. Цього разу на навчальному майданчику  в Кременчуці вдалося гармонійно поєднати теоретичну частину та розповіді від успішних практиків.

26.03.2019
Черкаський ЦРМС

25-26 березня на Черкащині пройшов ряд семінарів для керівників новостворених ОГТ, ініційованих Програмою «U-LEAD з Європою», покликаних навчити лідерів громад  управлінню людськими ресурсами та ефективній комунікації з партнерами та громадою.

26.03.2019
Вінницький ЦРМС

Чергове засідання Клубу голів ОТГ відбулось у Вінницькому Центрі розвитку місцевого самоврядування, діяльність якого підтримується Програмою «U-LEAD з Європою» та Мінрегіоном України. На порядку денному зустрічі - обговорення процесів створення спроможних громад з урахуванням змін до перспективного плану формування територій ОТГ Вінниччини.

25.03.2019
Кіровоградський ЦРМС

У Кіровоградському ЦРМС, створеному за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, 25 березня відбувся круглий стіл для освітян області на тему: «Проблемні питання освіти в ОТГ та шляхи їх вирішення». Модератором заходу виступила радниця з питань муніципальних послуг Кіровоградського ЦРМС Ярослава Ткаченко, а спікерами – учасники регіональної мережі керівників освіти в Кіровоградській області – начальники відділів освіти територіальних громад: Вікторія ЛІтвінова, Алла Шпак, Ніна Семашко.

25.03.2019
Сумський ЦРМС

У Сумському Центрі розвитку місцевого самоврядування, що створений за підтримки Програми "U-LEAD з Європою" та Мінрегіону України, 22 березня  пройшов тренінг на тему: "Основи просторового планування і управління земельними ресурсами в Сумській області". Захід організували для архітекторів та землевпорядників з ОТГ Сумщини для обміну досвідом у розв'язанні проблем управління землею та її ефективного використання.

25.03.2019
Донецький ЦРМС

На Донеччині дискутували про реформи в медицині. Організатором дводенного тренінгу в Святогірську  для представників місцевої влади та лікарів з громад виступив Донецький Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону.

25.03.2019
Дніпропетровський ЦРМС

«Від сміття до добробуту: найкращі практики поводження з відходами в Словенії» - стартував міжнародний навчальний візит для близько 20 представників ОТГ, що заберуть у валізку досвід організації та функціонування системи поводження з відходами у Словенії та впровадять в Україні.

25.03.2019
Львівський ЦРМС

25 березня у Львівському ЦРМС, що діє за підтримки Програми “U-LEAD з Європою” та Мінрегіону України, відбувся семінар “Просторове планування у громаді”. Землевпорядники та архітектори з ОТГ мали нагоду підвищити свої компетентності завдяки тренеру Катерині Степчук, раднику з просторового планування Волинського ЦРМС, а також Вікторові Чопок, начальнику інспекційного відділу департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівсь