Новини

17.09.2019
Закарпатський ЦРМС

На Закарпатті з’явиться ще одна сільська об’єднана територіальна громада. Наприкінці минулого тижня голова Закарпатської облдержадміністрації Ігор Бондаренко підписав висновок щодо відповідності Конституції та законам України проектів рішень щодо добровільного об'єднання громад Оноківської та Невицької сільських рад.

17.09.2019
Рівненський ЦРМС

На Рівненщині в Острозькому районі завершився процес створення Мощаницької сільської об'єднаної територіальної громади.

17.09.2019
Вінницький ЦРМС

За сприяння Програми «U-LEAD з Європою» 8-14 вересня українська делегація у складі представників Міністерства фінансів, Міністерства розвитку громад та територій, Асоціації міст України, Асоціації ОТГ, керівників та фінансистів громад, радників з фінансів регіональних Центрів розвитку місцевого самоврядування здійснила навчальний візит до Німеччини.

17.09.2019
Івано-Франківський ЦРМС

В Івано-Франківському Центрі розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою» продовжували напрацьовувати оптимальну модель Перспективного плану формування територій громад Івано-Франківської області за участю представників Івано-Франківської обласної державної адміністрації та представників Центру в рамках заходу «Моделювання первинного рівня АТУ Івано-Франківської області».

17.09.2019
Чернігівський ЦРМС

У середу гуртували громаду Прилук, у п’ятницю – Чернігова, у суботу - Менську громаду,  а у неділю – влаштували свято у Козелецькій об’єднаній територіальній громаді. Хто ці загадкові ГУРТОБУСи, які подорожують Україною та допомагають гуртувати населення?

16.09.2019
Житомирський ЦРМС

У Червоному будуть розвивати туризм, сільське господарство та соціальну інфраструктуру. Такі пріоритетні напрямки розвитку громади сформулювали 13 вересня на третьому засіданні Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Червоненської громади до 2027 року.

16.09.2019
Харківський ЦРМС

Рішенням мешканців Кіндрашівської, Вишнівської, Гусинської, Моначинівської, Просянської, Смородськівської, Нечаолодівської сільських рад прийнято остаточне рішення про створення Кіндрашівської сільської обєднанної громади з центом у с. Кіндрашівка Куп'янського району.

16.09.2019
Волинський ЦРМС

Ще один етап приєднання Прилуцької сільради та Луцька - пройдено. Про це інформує Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою».

16.09.2019
Черкаський ЦРМС

Представники ОТГ Черкащини за сприяння Черкаського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою» 11-14 вересня відвідали Миколаївську область з метою вивчення досвіду розвитку туризму. Завдяки ефективно підготовленій програмі візиту вдалося ознайомитися з діяльністю громад різного типу в цій сфері.

15.09.2019
Одеський ЦРМС

В Одеському Центрі розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою» 11 вересня відбувся семінар, на якому обговорювались актуальні питання розвитку громад на шляху просування реформ. У заході взяли участь посадові особи органів місцевого самоврядування Одеської області, причому як з об’єднаних, так і необ’єднаних громад.