Новини

12.11.2019
Чернігівський ЦРМС

У Холминській громаді оголосили про старт громадського обговорення проекту Стратегії розвитку ОТГ на 2019-2027 роки. Розробляти стратегію розвитку громаді допомагав Володимир Бойко, радник з регіонального розвитку Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою». Саме він координував засідання робочої групи, узагальнював дані досліджень та опитувань, проводив обговорення тощо.

12.11.2019
Одеський ЦРМС

11 листопада радник з питань регіонального розвитку Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою» Віктор Бондарук відвідав Кілійську громаду з консультаційною допомогою щодо розробки проєкту стратегії розвитку на період до 2027 року.

12.11.2019
Кіровоградський ЦРМС

В умовах впровадження реформи децентралізації та з метою підготовки висококваліфікованих спеціалістів, які повинні відповідати новим повноваженням органів місцевого самоврядування , 11 листопада в Державному навчальному закладі «Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій» Кіровоградської ОДА відбулося навчання на тему «Децентралізація на Кіровоградщині: перспективи та нові виклики» для представників місцевого самоврядування та органів виконавчої влади області.

11.11.2019
Чернігівський ЦРМС

Громадське обговорення пропозицій щодо районного поділу Чернігівщини відбулося 7 листопада. Участь в обговоренні взяли громадські експерти, представники регіональної робочої групи, Чернігіського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми "U-LEAD з Європою", очільники районних державних адміністрацій, районних рад, об'єднаних територіальних громад.

11.11.2019
Одеський ЦРМС

У Мінрегіоні України вважають динаміку формування ОТГ незадовільною, а одним з факторів гальмування темпів реформи - зволікання облрадою ухвалення Перспективного плану формування територій ОТГ. "Зелене світло" реформі децентралізації має включити глава Мінрегіону Альона Бабак, яка незабаром здійснить першу робочу поїздку до Одеської області. Про це заявила у ході прескафе «Децентралізація-2020: які перспективи і завдання", організованому Одеським Центром розвитку місцевого самоврядування Програми "U-LEAD з Європою", директор ЦРМС Юлія Молодожен, повідомляє кореспондент Укрінформу.

11.11.2019
Львівський ЦРМС

Законодавча база регулювання, організація роботи житлово-комунальної сфери, створення ОСББ та як зменшити кількість твердих побутових відходів на території ОТГ. Про це та багато іншого йшлося під час семінару «Інноваційні підходи до організації ЖКГ в ОТГ» у Львівському Центрі розвитку місцевого самоврядування Програми "U-LEAD з Європою". 

11.11.2019
Донецький ЦРМС

Шахівська ОТГ була першою на Донеччині сільською громадою, яка повірила в реформу – перші вибори тут відбулись у 2015 році. З тих пір Шахівська ОТГ активно розвивається, шукає можливості для позитивних змін, користується підтримкою з боки держави, вкладає в покращення рівня життя гроші з місцевого бюджету. Про це повідомляє Донецький Центр розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою».

10.11.2019
Хмельницький ЦРМС

В обласному центрі заговорили про утворення Хмельницької міської об'єднаної територіальної громади. Хоча, як зазначає радник з децентралізації Хмельницького Центру розвитку місцевого самоврядування Програми "U-LEAD з вропою" Вікторія Любенчук, у перспективному плані затвердженому Кабміном, до міста Хмельницького не було приєднано жодної навколишньої сільської ради. 

08.11.2019
Херсонський ЦРМС

8 листопада радники Херсонського Центру розвитку місцевого саморядування Програми «U-LEAD з Європою» Леонід Жовтило та Оксана Гуцоляк провели комплексну виїзну консультацію у Новокаховській міській об’єднаній територіальній громаді щодо надання практичної допомоги з міжмуніципального співробітництва в рамках реформи децентралізації. Мали змогу обговорити суть ММС, що полягає в можливості об’єднання ресурсів та зусиль органів місцевого самоврядування для розв'язання загальних проблем розвитку.

08.11.2019
Кіровоградський ЦРМС

На Кіровоградщині громади активно долучились до реалізації проекту «Поліцейський офіцер громади». Основною метою проекту є забезпечення кожної території окремим офіцером, який не тільки працюватиме в ОТГ, але й житиме там. Ще однією перевагою його є те, що оскільки поліцейський офіцер стане повноправним представником своєї громади, то й звітуватиме він не тільки перед керівництвом, але й перед жителями території. Адже створення безпечного середовища для мешканців є одним з головних пріоритетів для розвитку громад.