Новини

16.11.2018
Сумський ЦРМС

Про це в ефірі програми #Свідомі від Спецкору та Сумського центру розвитку місцевого самоврядування обговорювали політолог Леся Гончаренко, громадський активіст Микола Сурженко, депутат Сумської обласної ради Ігор Ганненко та свідома молодь Сумщинни.

16.11.2018
Черкаський ЦРМС

Громада села Виноград звернулася за методичною і юридичною підтримкою до Черкаського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону. Юлія Поліщук, радник з юридичних питань, надала фахову консультацію у приміщенні Черкаського ЦРМС.

16.11.2018
Донецький ЦРМС

Андріївська сільська ОТГ, утворена в грудні минулого року, наразі завершує роботу над розробкою Стратегії соціально-економічного розвитку громади на період до 2025 року. Експертний та консультативний супровід робочій групі з написання стратегії надає Донецький Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

16.11.2018
Донецький ЦРМС

Представники громад з 13 областей України приїхали до Києва, щоб узяти участь у інтерактивному ярмарку проектів  «Розвивайте свою громаду: Активні мешканці – запорука розвитку громади». Громадські організації презентували результати пілотних проектів, реалізація яких відбувалась за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».   Участь у заході взяли комунікатори відокремлених підрозділів установи «Центр розвитку місцевого самоврядування».

15.11.2018
Львівський ЦРМС

14 листопада радник з муніципальних послуг Львівського ЦРМС Тетяна Богатчук спільно з регіональними спеціалістами Програми Ігорем Бригілевичем та Станіславом Ющиком відвідали Мостиську ОТГ у межах моніторингу підготовки до створення ЦНАПу.

15.11.2018
Івано-Франківський ЦРМС

13 листопада в Івано-Франківському Центрі розвитку місцевого самоврядування, створеному за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», відбувся круглий стіл «Сприяння організації цивільного захисту в ОТГ Прикарпаття: стан та перспективи» за участю представників Департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України, Управління ДСНС в області, Управління з питань цивільного захисту ОДА та Івано-Франківського ЦРМС.

15.11.2018
Миколаївський ЦРМС

На базі Миколаївського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, 15-16 листопада 2018 року відбувся навчальний тренінг «Практичні аспекти міжмуніципального співробітництва». У заході взяли участь представники ОТГ Івано-Франківської, Миколаївської, Чернівецької та Полтавської областей з метою подальшого розвитку міжмуніципального співробітництва (далі – ММС), в тому числі й між громадами з різних областей України.

15.11.2018
Київський ЦРМС

На запрошення Хмельницького центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіон України, громади Київщини відвідали Хмельницьку області та вивчали передовий досвід у управлінні освітою в найкращій за рейтингом Мінрегіону області з питань децентралізації.

15.11.2018
Херсонський ЦРМС

Каланчацькому ЦНАП бути! Так сказав перший заступник голови Каланчацької ОТГ Андрій Лабушний пару місяців тому, а вже зараз громада приймає представників Програми “U-LEAD з Європою” з напрямку покращення адміністративних послуг - регіонального координатора Петра Макаренка та регіонального спеціаліста Людмилу Мураховську. Аналіз спроможності громади, знайомство з представниками управлінь, комунікація з депутатами, огляд приміщень та купа роботи з документацією - ось далеко неповний перелік опрацьованих завдань в громаді. 

15.11.2018
Закарпатський ЦРМС

Села Горонда та Страбичово Мукачівського району не залишають надій на створення об’єднаної територіальної громади і знову хочуть звернуться до голови Закарпатської ОДА з проханням переглянути документи, які громада подала на висновок до адміністрації, і надати позитивний висновок.