Новини

14.08.2018
Одеський ЦРМС

У липні перші підвищені зарплати отримали медики у закладах, які перейшли на нову модель фінансування за принципом «гроші йдуть за пацієнтом». Національна служба здоров’я оплатила за тарифами за медичне обслуговування пацієнтів 255,3 млн грн, що були розподілені між 161 медичним закладом первинної медичної допомоги.

14.08.2018
Донецький ЦРМС

Донецький Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», провів аналіз виконання місцевих бюджетів ОТГ за перше півріччя 2018 року. Сергій Івахнін, радник з питань місцевих фінансів Донецького ЦРМС, коментує основні показники бюджету Званівської об’єднаної громади.

13.08.2018
Чернівецький ЦРМС

Сьогодні розпочався навчальний візит представників ОТГ Волинської, Івано-Франківської, Рівненської та Чернівецької областей за темою «Сільськогосподарські кооперативи – осередок добробуту сільських громад». Місце "зустрічі" делегацій - громади Тернопільської області. Візит до сусідів розпочався зі знайомства в Тернопільському Центрі розвитку місцевого самоврядування.

13.08.2018
Київський ЦРМС

Таки децентралізація допомагає: надає нові можливості, примушує шукати додаткові ресурси, дає можливість брати участь у різноманітних грантах, програмах, проектах, конкурсах і… ПЕРЕМАГАТИ! Приклад, – Тетіївська ОТГ на Київщині, яка на днях, за сприяння фахівців Київського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України стала переможцем одразу двох грантових конкурсів – «Цифрова громада» та Проект «Енергоефективність у громадах ІІ», обидва конкурси проводились за підтримки Програми «U-LEAD Європою».

13.08.2018
Запорізький ЦРМС

5-9 серпня в рамках Програми «U-LEAD з Європою» для представників Одеської, Херсонської та Запорізької областей відбувся міжнародний навчальний візит до Австрії (Россац – Арнсдорф та Маутерн, Санкт-Пельтен, Ансфельден) щодо вивчення кращих практик поводження з побутовими відходами.

13.08.2018
Рівненський ЦРМС

Рівненський Центр розвитку місцевого самоврядування 9 серпня організував навчальну поїздку в Локницьку об’єднану територіальну громаду. Вона проводилася для сусідів ОТГ - представників органів місцевого самоврядування Зарічненського району з необ'єднаних громад та працівників Яринівської та Бронської сільських рад Березнівського району, які зараз перебувають в процесі формування ОТГ.

13.08.2018
Донецький ЦРМС

Як підвищити активність місцевих мешканців та посилити  канали інформування різних категорій населення, розбиралися під час тренінгу в Олександрівській ОТГ. Організатором тренінгу «Комунікаційна стратегія: виклики та можливості» виступив Донецький Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

13.08.2018
Дніпропетровський ЦРМС

Представники об’єднаних громад Дніпропетровської області, де цьогоріч відкриють Центри Безпеки, відвідали з навчальним візитом Донеччину. Візит організований за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» силами Донецького та Дніпропетровського Центрів розвитку місцевого самоврядування.

13.08.2018
Кіровоградський ЦРМС

13 серпня в Кіровоградській обласній державній адміністрації відбулась апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів ОДА, керівниками райдержадміністрацій і територіальних відомств, на якій з інформацією про діяльність Центру розвитку місцевого самоврядування та стан реформи в області, виступив Директор ВП ЦРМС Олег Яременко. Центр був створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

13.08.2018
Чернігівський ЦРМС

П'ять новостворених громад Чернігівщини направили документи щодо призначення позачергових виборів у об’єднаних територіальних громадах до Центральної виборчої комісії. У Озерянській, Новобілоуській, Борзнянській, Хмільницькій та Киїнській громадах восени мають відбутися перші вибори.