Новини

23.07.2019
Донецький ЦРМС

Десять невеликих міст та одне селище Донецької області отримали від держави підтримку – субвенція спрямована на на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. Про це повідомляє Донецький Центр розвитку місцевого самоврядування Програми "U-LEAD з Європою".

23.07.2019
Вінницький ЦРМС

Заступники ОТГ та сільських голів старостинських округів Вінниччини відвідали Дніпропетровську область у рамках дводенного study-туру, який проходив за сприяння Вінницького та Дніпропетровського Центрів розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою». Тема візиту -  «Інфраструктурний розвиток ОТГ» на прикладі об’єднаних територіальних громад  Дніпропетровщини.

23.07.2019
Запорізький ЦРМС

Запорізький Центр розвитку місцевого самоврядування Програми "U-LEAD з Європою" закінчив проведення серії семінарів «Перші кроки ОТГ» для об’єднаних територіальних громад, перші вибори у яких відбулися 30 червня 2019 року. На тижні зустрічі проведено з майбутніми депутатами, головами та посадовими особами органів місцевого самоврядування Пологівської міської, Більмацької та Розівської селищних рад.

22.07.2019
Тернопільський ЦРМС

Наприкінці минулого тижня на базі Байковецької сільської ради розпочався цикл навчань для фахівців Центрів надання адміністративних послуг із об'єднаних територіальних громад Тернопільської області. Як повідомляють у Тернопільському Центрі розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою» цикл тренінгів відвідають представники громад, в яких вже діють ЦНАПи або найближчим часом будуть відкриті.

22.07.2019
Тернопільський ЦРМС

Вже пройшло два роки відтоді як 21 липня 2019 року відбулося офіційне відкриття офісу Тернопільського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою». У відкритті взяли участь керівники програми, представники Мінрегіону, Тернопільської обласної державної адміністрації, голови рад ОТГ Тернопільщини та директори регіональних Центрів розвитку місцевого самоврядування з інших областей України.

22.07.2019
Донецький ЦРМС

У Дружківці готуються до відкриття юридичного управління. Допомогу в організації нового структурного підрозділу міської ради надає Донецький Центр розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою».

22.07.2019
Волинський ЦРМС

Село Прилуцьке Ківерцівського району може приєднатися до обласного центру Волині. За це проголосувала більшість депутатів. Про це інформує Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою».

22.07.2019
Полтавський ЦРМС

Дуже насиченим обіцяє бути навчальний тур до Чернігівської області представників об’єднаних територіальних громад Полтавщини. Протягом кількох днів полтавці відвідають чотири ОТГ на Чернігівщині. Про це повідомляє Полтавський Центр розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою».

22.07.2019
Чернівецький ЦРМС

18 липня в Недобоївській ОТГ відбувся тренінг з питань підготовки проектів, які подаватимуться на конкурс бюджету участі жителів громади. Цього разу фахівці Чернівецького Центру розвитку місцевого самоврядування Програми "U-LEAD з Європою" працювали з молоддю громади, а саме - із школярами. Ще минулого року в Недобоївській об'єднаній громаді запустили бюджет участі, й, за словами Дмитра Прокопця, радника з питань місцевих фінансів ЦРМС, це перша сільська громада в Україні, яка впровадила такий інструмент. Відповідно, цього року конкурс вже відбувся вдруге і в громаді замислились щодо залучення до саме підготовки проектів, а не лише голосування, молоді ОТГ. 

22.07.2019
Черкаський ЦРМС

Процес створення ОТГ – це завжди сумніви та побоювання. Подолавши їх, вже новостворена об’єднана територіальна громада має зробити перші кроки аби розпочати працювати в напрямку розвитку та покращення якості послуг на своїй території. Не помиляється лише той хто нічого не робить, але чим менше помилок буде допущено на самому початку функціонування ОТГ, тим швидше громада покаже перші якісні результати. Саме для того, щоб роз’яснити які варіанти дій має громада та як уникнути помилок, у Драбівську громаду завітали експерти Черкаського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою».