Новини

17.05.2019
Івано-Франківський ЦРМС

Дубівська ОТГ завершила процес об’єднання територіальної громади і стане 900-тою офіційно створеною громадою в Україні і 33 об’єднаною громадою в Івано-Франківській області. Про це повідомили в Івано-Франківському Центрі розвитку місцевого самоврядування, створеному за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», який здійснював супровід процесу об’єднання громади.

17.05.2019
Волинський ЦРМС
У Нововолинську відбувся тренінг для працівників органів місцевого самоврядування, представників громадських організацій та активних громадян об’єднаних територіальних громад та міст 19 виборчого округу. Про це інформує Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування, який створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.
17.05.2019
Донецький ЦРМС

Для представників  десяти ОТГ Донецької області продовжуються тренінги Програми місцевого системного розвитку, яка реалізується ГО «ДЕСПРО» у рамках проекту USAID Підтримка аграрного і сільського розвитку.

17.05.2019
Закарпатський ЦРМС

Іршавській об’єднаній територіальній громаді розглядають варіанти розширення ОТГ за рахунок навколишніх сільських рад. Про це йшлося в ході робочої зустрічі представників Іршавської міськради та Закарпатського ЦРМС, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.

17.05.2019
Вінницький ЦРМС

Про виконання бюджетів ОТГ та резерви  їх наповнення говорили представники фінансових підрозділів ОТГ Вінниччини на семінарі, який пройшов за сприяння Вінницького Центру розвитку місцевого самоврядування та Програми «U-LEAD з Європою». Під час зустрічі основними темами для дискусії були обрані питання середньострокового планування бюджетів громад у 2019 році, а також ознайомлення із механізмами наповнення місцевих кошторисів.

17.05.2019
Чернівецький ЦРМС

15 травня у Чернівецькому Центрі розвитку місцевого самоврядування відбувся круглий стіл на тему: «Новий етап децентралізації: формування субрегіонального (районного) рівня». В ньому взяли участь місцеві експерти та державні службовці, що відповідають за впровадження реформи в області. Згідно з проектом Закону України №8051 «Про засади адміністративно-територіального устрою України» район є територіальною основою організації та діяльності місцевого органу виконавчої влади, територіальних органів центральних органів виконавчої влади та органу місцевого самоврядування району, в тому числі для надання адміністративних, соціальних та інших послуг, що не можуть бути надані органами місцевого самоврядування на рівні громад.

16.05.2019
Апарат Установи

Уряд затвердив перший перелік інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що фінансуватимуться за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2019 році. Це 340 проектів на 3,3 млрд грн.

16.05.2019
Чернігівський ЦРМС

Про польське та українське самоврядування, досвід та можливості міжмуніципального співробітництва, в тому числі між польськими гмінами та українськими громадами, мова йшла у ранковому ефірі UA: Українське радіо "Чернігівська хвиля".

16.05.2019
Івано-Франківський ЦРМС

Нові повноваження об’єднаних територіальних громад в сфері управління земельними ресурсами та проблемні питання обговорювали з представниками ОТГ в рамках тренінгу.

16.05.2019
Апарат Установи

Майже 900 об’єднаних територіальних громад (ОТГ) вже створено в Україні, станом на 10 травня 2019 року. З них в 66 територіальних громадах відбудуться перші місцеві вибори 30 червня, ще 25 очікують на рішення ЦВК. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, коментуючи дані Моніторингу процесу децентралізації та реформування місцевого самоврядування, підготовленого Мінрегіоном (ЗАВАНТАЖИТИ).