Новини

19.09.2018
Чернівецький ЦРМС

18 вересня в ОДА відбулося засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення конкурсного відбору проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися коштом ДФРР.

19.09.2018
Дніпропетровський ЦРМС

Межівська громада об’єднала 2 селищні і 5 сільських рад, відповідальність за своє нинішнє і майбутнє життя взяли на себе 15,7 тис. громадян. Територія громади – 63 тис. квадратних кілометрів, що охоплюють 30 населених пунктів, відстань до найвіддаленішого – майже 40 кілометрів. Бюджет ОТГ становить 108 мільйонів гривень, з них власних надходжень –  55-56 мільйонів гривень. 

19.09.2018
Донецький ЦРМС

Експерти Групи фінансового моніторингу Центрального офісу реформ при Мінрегіоні  провели аналіз показників фінансової діяльності ОТГ за перше півріччя 2018 року. Цього року експерти змінили підхід до здійснення оцінки виконання показників місцевих бюджетів 665 ОТГ, які у поточному році мають прямі міжбюджетні відносини з державних бюджетом. У громад Донецької області за цим аналізом -  високі результати.

19.09.2018
Чернігівський ЦРМС

Про імідж, компліменти, ділову етику та особистісні комунікації говорили учасники семінару "Соціально-психологічні аспекти роботи посадової особи місцевого самоврядування". Його 18 вересня проводив у Носівській міській раді Чернігівський  Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки програми «U-LEAD  з Європою».

19.09.2018
Харківський ЦРМС

Як створити систему цивільної безпеки в умовах децентраізації навчалися учасники семінару "Побудова системи цивільного захисту в умовах децентралізації. Створення центрів порятунку "Безпечно" та організація їх ефективної роботи", що відбувся на базі Харківського Центру розвитку місцевого самоврядування, який створений за підтримки Програмою «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону.

19.09.2018
Львівський ЦРМС

За співорганізації Львівського та Чернівецького ЦРМС, створених за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, делегація із двох областей відвідала з навчальною метою НКП "Центр первинної медико-санітарної допомоги у місті Червоноград".

18.09.2018
Чернівецький ЦРМС

Сьогодні делегація представників громад Чернівецької області продовжила свій візит до Львівської області з питань вивчення досвіду імплементації медичної реформи, відвідавши місто Червоноград та тамтешній Центр первинної медико-санітарної допомоги (ЦПМСД). 

18.09.2018
Запорізький ЦРМС

18 вересня представники ОТГ Запорізької, Дніпропетровської, Херсонськоі, Луганськоі та Полтавської областей відвідали один з найкращих Центрів надання адміністративних послуг - у Веселівській ОТГ - в рамках навчального візиту, організованого Програмою "U-LEAD з Європою".  Супроводжувала делегацію радниця з питань надання муніципальних послуг Запорізького Центру розвитку місцевого самоврядування Тетяна Бордюг.

18.09.2018
Івано-Франківський ЦРМС

В Івано-Франківському Центрі розвитку місцевого самоврядування відбулась зустріч голів громад Івано-Франківщини із заступником директора Програми «U-LEAD з Європою» Андреєм Хорватом. В рамках діалогу піднімались питання співпраці громад з Програмою, зокрема, щодо створення та модернізації ЦНАПів, а також вузькопрофільних ініціатив та нових напрямків роботи, які плануються у наступній фазі.

18.09.2018
Херсонський ЦРМС

18 вересня відбувся інформаційний візит до Кочубеївської ОТГ щодо участі у Програмі «U-LEAD з Європою» в частині створення Центрів надання адміністративних послуг.