Закупівлі

Дата завершення Тендер Підрозділ Зміст Детальніше
14.08.2018 Запрошення до участі у відкритому конкурсі на закупівлю піар-послуг у 2018 році Тернопільський ЦРМС

Тернопільський відокремлений підрозділ Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» оголошує відкритий конкурс на закупівлю піар-послуг у 2018 році.

Переглянути
18.08.2018 Оголошення відкритого конкурсу на закупівлю PR-послуг у 2018 році Вінницький ЦРМС

Вінницький відокремлений підрозділ Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» оголошує відкритий конкурс на закупівлю PR-послуг у м. Вінниці, Вінницькій області та за її межами у 2018 році.

Переглянути
20.08.2018 Запрошення до участі у відкритому конкурсі на закупівлю піар-послуг у 2018 році Миколаївський ЦРМС

Миколаївський відокремлений підрозділ Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» запрошує юридичних осіб та фізичних осіб – суб’єктів господарювання (крім суб’єктів господарювання – платників єдиного податку 1 та 2 груп) до участі у відкритому конкурсі на закупівлю послуг з організації піар-послуг на 2018 рік.

Переглянути
22.08.2018 Відкритий конкурс на закупівлю послуг з організації навчальних та інформаційно-роз’яснювальних заходів в межах Луганської області (з можливістю забезпечення доправлення учасників заходів в межах України) для Луганського ВП ЦРМС Луганський ЦРМС

Луганський відокремлений підрозділ Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» оголошує відкритий  конкурс на закупівлю послуг з організації навчальних та інформаційно-роз’яснювальних заходів в межах Луганської обл. з можливістю забезпечення доправлення учасників заходів в межах України (доправлення автомобільним транспортом, придбання квитків на залізничний транспорт тощо).

Переглянути
27.08.2018 Запрошення до участі у відкритому конкурсі на закупівлю послуг з організації заходів у 2018 році Донецький ЦРМС

Донецький відокремлений підрозділ Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» оголошує відкритий конкурс на закупівлю послуг з організації навчальних та інформаційно-роз’яснювальних заходів в Донецькій області та по Україні в 2018 - 2019 роках.

Переглянути
07.09.2018 Закупівля послуг з проведення дводенного навчального заходу для представників ОМС на тему: «Оптимізація механізмів інтегрованого поводження з твердими побутовими відходами в ОТГ» Миколаївський ЦРМС

Миколаївський відокремлений підрозділ Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» приймає пропозиції для проведення процедури перемовин та визначення постачальника послуг з проведення дводенного навчального заходу для представників органів місцевого самоврядування на тему: «Оптимізація механізмів інтегрованого поводження з твердими побутовими відходами в об’єднаних територіальних громадах».

Переглянути